Mužský kroj

Kalhoty byly černomodré a přiléhavé, na lýtkách sepnuté haklikama, což jsou kovové sponky. Na boku je kapsové šněrování. Košile je plátěná, u krku úzce vyšitá. Nejparádnější a nejhezčí je červený bruncvlek - vesta s řadou velkých knoflíků. Na nohách se nosívaly papuče z bílé houně nízké nebo až po kolena. Tyto se nosívaly po celý rok. Bohatější nosívali vysoké kožené boty, které měly vpředu nahoře černý nebo červený střapec. O svátcích a svatbách nosívali ženatí zelenou vestu s lemováním , která sahala až po kolena. Na hlavě se nosil vysoký klobouk, který si mládenci zdobili pavími péry.

V zimě nosili krátký nebo dlouhý kožich ušitý z vydělaných ovčích kůží. Starší muži nosili beranice a oblékali si kalhoty z ovčí kůže.

Ženský kroj

Nejhezčí sukně byla kromraška, která byla červená s modrým širokým lemem. Oblíbená byla také mezulanka, která byla zelená se světle modrým lemem a také hodně faldovaná. Dále se nosily korduly zdobené zlatými pruhy. Tenké sukně se nosily na svátky a hrubé ve všední den. Nosily se také zástěry obyčejné strakaté nebo květované. Vpředu se uvazovala pentlemi, které se vzadu křížily a dosahovaly až půl lýtek. Do copu byla zaplétaná pentle. Spodní prádlo nahrazoval rubáš, na který se oblékly rukávce. Byly dvojí. Jedny měchaté s rukávy až po loket hodně nabírané a lemované širokými tkanicemi, druhé kosené, které nebyly tak nabírané. Na rukávce se oblékala kordulka. Okolo krku byl široký hodně nabíraný a krajkami zdobený límec. Obouvaly se nízké střevíce. Za chladnějšího počasí ženy oblékaly blůzky. Na hlavu se dávaly šátky, nejčastěji černé lipské s pestrými květy. Vdané ženy nosily pod šátkem čepec. Byly z bílého silně škrobeného plátna s úzkou krajkou nad čelem. V zimě se nosily černé šité papuče z houně, sahající do půl lýtek.