Velkoobjemový odpad

Můžete zde odevzdat: nábytek a jeho části, podlahové krytiny, lina a koberce, matrace, oblečení a obuv, hadry, záclony, deky a peřiny, staré WC, umyvadla, dřezy a jiné sanitární vybavení, plastové nádoby, bedny a přepravky, dveře a okna pouze bez skleněných výplní, lustry a nádobí apod.

Nepatří zde: stavební sutě a materiály, azbest, střešní tašky, eternit, pneumatiky, biologický odpad, papír, noviny a časopisy.

Nebezpečný odpad

Můžete zde odevzdat: mazací, motorové a převodové oleje, rozpouštědla, ředidla, kyseliny, barvy, laky, hnojiva, obaly od chemických látek, jiné chemikálie, zářivky, apod.

Můžete zde dovézt také ledničky, pračky, sporáky a jiné elektrospotřebiče, ale ty odebíráme po celý rok v budově revíru.

Vzhledem k současné situaci v republice bude nutno dodržovat platná a předepsaná opatření a dbát pokynů pracovníků technických služeb a zaměstnanců obce Veřovice.

Žádáme všechny občany, aby velkoobjemový i nebezpečný odpad přiváželi na místo až v době k odběru určené a nenaváželi jej na prostranství za KD dříve, aby mohla na místo najet svozová firma se svou technikou.