ZAMĚSTNEJTE SE UŽ NYNÍ V BUDOVANÉ PRODEJNĚ KAUFLANDU V ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM

Společnost Kaufland otevírá v listopadu novou moderní prodejnu v Rožnově pod Radhoštěm. Nové kolegy a kolegyně však hledá už teď.

Obchod dává prostor naučit se každý den něco nového. V dynamickém prostředí, v pravidelném kontaktu se zákazníkem není vůbec čas na monotónnost, a to napříč všemi pozicemi.

Do nové prodejny v Rožnově pod Radhoštěm momentálně hledají kolegy a kolegyně na pozici asistenta prodeje, kteří budou pracovat na pokladnách, pultech, v pekárně či jiných odděleních v rámci prodejny. Rovněž hledají koordinátory směny, kteří budou mít u pohovoru velkou výhodu, pokud mají předchozí praxi z obchodu a zkušenost s vedením menšího týmu zaměstnanců.

Atraktivní pracovní výhody

„Naši zaměstnanci jsou pro nás klíčoví, situaci na trhu práce proto neustále sledujeme, vyhodnocujeme a přizpůsobujeme se jí. Od 1. června 2021 jsme zvýšili minimální interní mzdu, která při plném pracovním úvazku činí 25 000 korun. Na pozici asistenta prodeje garantujeme mzdový vývoj po prvním roce od nástupu 26 000 Kč a po druhém 27 000 Kč. Kromě toho mají zaměstnanci na specializovaných pozicích, jako jsou např. obslužné pulty, další příplatky za odbornost. Společnost tak pokračuje ve zvyšování mezd z uplynulých let,“ vysvětluje tisková mluvčí Renata Maierl.

Kromě atraktivní mzdy nabízí řetězec 25 dní dovolené, finanční příspěvky za pracovní výročí, příspěvky při různých životních událostech, jako je svatba, narození dítěte, první školní den prvňáčka či životní jubilea. Pro nové kolegy má propracovaný systém zaškolení a pravidelná školení v průběhu celého pracovního poměru.

Mnoho benefitů se zaměřuje i na ochranu a podporu zdraví zaměstnanců. Kaufland svým zaměstnancům denně poskytuje respirátory a instaluje plexiskla na pokladnách. Bez ohledu na délku pracovního poměru získávají všichni zaměstnanci vánoční balíček, stravenky v hodnotě 80 Kč, kartu MultiSport a různé slevy u obchodních partnerů Kauflandu. V neposlední řadě se Kaufland stará o příjemnou pracovní atmosféru a podporu dobrých vztahů na pracovišti.

Všechny aktuálně volné pozice, které má Kaufland v Rožnově, najdete na stránce:

www.kaufland.cz/kariera